پنل مدیریت سرور مجازی آلمان/فنلاند/آمریکا دیتاسنتر هتزنر

در صورت نصب مجدد سیستم عامل لطفا توضیحات reset password مشاهده بفرمایید.

 

سرور مجازی های آلمان/ فنلاند/ آمریکا دیتاسنتر هتزنر دارای پنل هستند.

اگر مشکلی در اتصال به سرورها، یا نیاز به نصب مجدد سیستم عامل، تغییر رمز و ... داشتین میتونین از پنل مدیریت استفاده کنید. برای ورود به پنل مدیریت طبق آموزش زیر مراحل عکس ها را دنبال کنید.

 

 

 

 

 

 

نصب مجدد سیستم عامل (Rebuild) : از طریق دکمه Rebuild میتوانید سیستم عامل و App ها را بصورت خودکار نصب کنید.

لینوکس : نصب 20 ثانیه ای انجام میشود، بعد از انتخاب و Rebuild کردن سیستم عامل جدید، دکمه Reset password را بزنید. توجه : ممکن است با password داده شده همچنان نتوانید وارد شوید، بخاطر همین لطفا تا 3-4 بار دیگر انجام بدید، در یکی از دفعات وارد میشود.

ویندوز : اگر ویندوز 2019 - 2022 نصب کردین، دکمه reset password کار نمیکند، چون دیتاسنتر از سیستم عامل ویندوز پشتیبانی نمیکند، بخاطر همین برای دریافت رمز، لطفا به پشتیبانی تیکت ارسال کنید.

 

تفاوت دکمه power off و shut down : دکمه shut down مانند خاموش کردن از داخل سیستم عامل است و پروسس های داخل سیستم عامل، مانند برنامه ها به ترتیب بسته و خاموش میشوند، اما دکمه power off مانند قطعی یه دفعه ای است و اگر پروسس یا برنامه ای داشته باشید، بدون ذخیره سازی بسته میشود.

 

Reset Password : ویندوز : باتوجه به اینکه سیستم عامل های ارایه شده توسط دیتاسنتر، از نصب خودکار ویندوز پشتیبانی نمکیند، امکان تغییر رمز سیستم عامل ویندوز از پنل کاربری ممکن نیست. اگر زمانی از طریق Rebuild سیستم عامل ویندوز 2019-2022 را نصب کردین، برای دریافت رمز به پشتیبانی تیکت ارسال کنین. لینوکس : دکمه Reset password را بزنید تا رمز جدید در فیلد password قرار بگیرد. توجه : ممکن است با password داده شده همچنان نتوانید وارد شوید، بخاطر همین لطفا تا 3-5 بار دیگر انجام بدید، در یکی از دفعات وارد میشود.

 

 

Console : از طریق دکمه Console میتوانید در صورت عدم اتصال به سرور، مشکلات اینترنت، به محیط سیستم عامل نصب شده دسترسی داشته باشید.

ISO Image : فایل iso نصبی بعضی از سیستم عامل بصورت iso در این بخش قرار داده شده که با mount کردن میتوانید از طریق Console نصب کنین.

Graphs : گراف مصرفی Ram, Cpu، شبکه سرور در بازه های زمانی مختلف در این بخش قابل مشاهده است.

 

 

  • 71 Users Found This Useful
Was this answer helpful?

Related Articles

تمدید سرور / پرداخت فاکتور / افزایش موجودی

آموزش تمدید سرویس 1 - پرداخت فاکتور فاکتور کلیه سرویس ها (سرور مجازی / هاست) 10 روز قبل از زمان...

نصب مجدد سیستم عامل دیجیتال اوشن و vultr

بعد از تحویل سرورهای DigitalOcean - Linode - Vultr لطفا برای فعالسازی آموزش زیر مشاهده کنید. (بعد...